Uniprodo Skládací vozík se stříškou 100 kg červený UNI_CART_01

11.6 kg

• , zakoupeno v Goleto.cz

Do vozíku se vejde dost věcí a výhoda je, že se dá složit. Velká spokojenost.

• , zakoupeno v Goleto.cz

Vozík jsem vybrala podle obrázku na netu a očekávala, že mi pomůže při transportu věcí, které stále stěhuji z bytu do auta a zpět. Předčil má očekávání. Je roztomilý, praktický, unese, dá se snadno složit, dobře se s ním manipuluje a šel velmi lehce poskládat. Látka je pevná, omyvatelná, prostě za mě nemá chybu. Já jsem spokojená, protože moje požadavky naplnil a ještě mi dělá parádu. Sousedé se smějí, když vozíček táhnu k autu a je příjemné se s lidmi potkávat, když se usmívají už z dálky. A to vše vozík dokázal. Rozhodně doporučuji každému, kdo přemisťuje často víc věcí. Je prostě úžasný!

• , zakoupeno v Goleto.cz

Velmi snadná manipulace a montáž.

11.6 kg

Skládací vozík se stříškou - 100kg - červený Za dobrého počasí nás sluníčko láká ven na výlety do přírody. Pokud chcete mít své vybavení na venkovní aktivity vždy po ruce, je červený skládací vozík se stříškou UNI_CART_01 ideálním pomocníkem. Ve složeném stavu jej můžete snadno přepravovat v zavazadlovém prostoru svého auta a do rozloženého pak můžete naložit vše, co venku potřebujete – ať už jste v parku, na zahradě, v lese nebo na břehu u řeky či rybníka. velká nosnost 100 kg univerzálně použitelný, složitelný, s přídavnou stříškou 4 lehce pohyblivá celogumová kola snadné manévrování díky pohodlné rukojeti a o 360° otočným předním kolečkům spousta různorodě využitelného úložného prostoru

• , zakoupeno v Goleto.cz

Do vozíku se vejde dost věcí a výhoda je, že se dá složit. Velká spokojenost.

• , zakoupeno v Goleto.cz

Velmi snadná manipulace a montáž.

• , zakoupeno v Goleto.cz

• Jednoduchá konstrukce složený nezabírá misto
  • , zakoupeno v Goleto.cz

• rychlost složení a okamžitá možnost použití
  • , zakoupeno v Goleto.cz

Plachta na vozík neseděla, jak má být, byla krátká.

• , zakoupeno v Goleto.cz

• Velmi skladný a praktický pomocník