Přepravní vozík X Trail Lite Barrow Trakker

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v U Habakuka

• Jsem spokojen.

Spokojenost.

• , zakoupeno v mivardi.cz

• Variabilita
    • dvě kola v základu
    • stabilita
    • nostnost až 200kg
    • pokud dodržíte postup kde nejtěžší tašku dáte nejvíce dopředu jede se sním skvěle
    • spodní tašky dodávané v základu
    • Při jízdě trochu překážejí opěrné nohy
    • při použití s jedním kolem opravdu záleží na rozložení váhy do stran.
    • Pro někoho váha 22kg

Rozhodoval jsem se mezi přepravním vozíkem Monster a Executive a taky novinkou křeslem Feeder Master. Nakonec jsem se rozhodnul pro Monster z důvodu, že 90% krátkodobých výprav jezdím se svým pratchánem kterému je 80 let a na Monstera naložím věci pro dva rybáře a ani o tom nevím.
    Jednou jsem to s takovýmto nákladem nechal odvést svoji ženu 155cm 40kg a zadýchala se jen trošičku. Hlavní výhodou jsou roztahovatelné bočnice, kde jednoduchým způsobem je roztáhnete dle libosti.
    Sám jsem zkoušel do uveze a měl jsem na něm: Bivak, přehoz na bivak, zimní tašku, křeslo, lehátko, veliký spacák, kaprařskou tašku, velkou tašku s oblečením, tašku s pruty, ve spodní tašce jídlo a pití, v menší krmivo atd...
    Doporučuji všem kdo jezdí na dlouhodobé výpravy i na krátkodobé, kde nejezdí člověk sám.

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

• Je velikej a vypadá pevně.
    • nevím

Vyzkouším to až za pár měsíců, zatím jsem to pouze sestavil v obýváku a zkontroloval.

Produkt nemá žádné parametry.

Může být právem označen jako nejkompaktnější vozík, který jsme kdy zkonstruovali. Strávili jsme hodiny testováním různých prototypů, abychom Vám mohli nabídnout jeden z uživatelsky nejpříjemnějších vozíků na trhu.

Toho jsme dosáhli snížení těžiště. To nejen napomáhá pohybu s vozíkem, ale navíc i stabilitě při nakládání a používání. Je velmi rychle sestavitelný a složitelný a navíc je dodáván s integrovanou taškou na zip, ideální pro brodící kalhoty, láhve vody a další příslušenství.

Vlastnosti:

• ergonomická měkká madla
  • super pevná konstrukce z oceli a hliníku
  • velká pneumatika
  • kompaktní ve složeném stavu
  • unikátní konstrukce skládání rukojetí
  • velmi lehký – neobsahuje bočnice pro ušetření váhy

[youtube-DFADMOTdZIA]

• stabilita
    • nostnost až 200kg
    • spodní tašky dodávané v základu
    • Při jízdě trochu překážejí opěrné nohy
    • při použití s jedním kolem opravdu záleží na rozložení váhy do stran.
    • Pro někoho váha 22kg

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

• Je velikej a vypadá pevně.
    • nevím