vyklápěcí se závěsem VARI ANV 380 kola 8"

Vyklápěcí vozík ANV-400 je větší a robustnější následovník velice oblíbeného modelu ANV-350. Vozík je skvělým pomocníkem pro všechny zahrádkáře, pěstitele, farmáře či komunální...
14 990 Kč
Doprava 1 300 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka GARDEN-Technik
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • Více variant1 300 Kč96 % • 1 512 recenzíDalší informace

Popis produktu

Vyklápěcí vozík ANV-400 je větší a robustnější následovník velice oblíbeného modelu ANV-350. Vozík je skvělým pomocníkem pro všechny zahrádkáře, pěstitele, farmáře či komunální...

Parametry produktu

Výrobce
Maximální nosnost
400 kg
Hmotnost
125 kg
Zahradní
ano

Parametry produktu

Výrobce
Maximální nosnost
400 kg
Hmotnost
125 kg
Zahradní
ano

Popis produktu

Vyklápěcí vozík ANV-400 je větší a robustnější následovník velice oblíbeného modelu ANV-350. Vozík je skvělým pomocníkem pro všechny zahrádkáře, pěstitele, farmáře či komunální služby. Díky vysoké nosnosti s ním odvezete spoustu materiálu.

Ve srovnání s předchozím typem ANV-350 je významně zvýšen komfort obsluhy díky nižšímu těžišti, pohodlné odpružené plechové sedačce a velkým 12’’ kolům s desénem VARI ROAD TRACK. Velká kola zajišťují snadnější překonávání terénních nerovností, výrazně širší rozchod kol a nižší těžiště nákladu zvyšují stabilitu soupravy v terénu. Samozřejmostí je uložení nábojů kol v kuličkových ložiscích pro delší životnost a lepší odvalování kol i při využití maximální nosnosti. Vozík je vybaven bubnovými brzdami s nožním ovládáním pedálem, ruční parkovací brzdou a odpruženou podélně nastavitelnou sedačkou. Korba je vyklápěcí a má sklopné a odnímatelné zadní čelo. Novinkou jsou čtyři oka na bocích korby vozíku, určená pro snadné přikurtování nákladu. Vozík je osazen kompletní sadou odrazek.

Vyklápěcí návěs ANV-400 je schválen Ministerstvem dopravy a spojů ČR pro provoz na veřejných komunikacích III. a IV. třídy v soupravě s jakýmkoli malotraktorem, což je velká výhoda pro vlastníky starších strojů. Svůj dosavadní malotraktor s nově zakoupeným návěsem ANV-400 tak můžete legálně provozovat na uvedených komunikacích. Technické osvědčení si vyžádejte u svého autorizovaného prodejce VARI při zakoupení návěsu. Vystavení technického osvědčení je zpoplatněno.

Více informací o technickém osvědčení se dočtete v článku Malotraktory - bezpečnost a předpisy

  • Dostupnost:                     Týden a více
  • Brzda stroje:                    ruční i pedálová bubnová
  • Pneumatiky :                   5.00-12 VARI Road Track
  • Nosnost :                         400 kg
  • Rozchod kol návěsu :        1174 mm
  • Délka x šířka x výška :      2853x1334x987 mm
  • Hmotnost :                      125 kg
  • Objednací číslo:                4410
  • EAN:                                8591039060551

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.